Najszybszy i najbardziej ekologiczny

System chłodzenia w historii

Im cieplej, tym chłodniej – tak działa zaawansowany technologicznie polar 3D w tkaninach chłodzących E.COOLINE. Polar doskonale dopasowuje się do panujących temperatur otoczenia.

W jaki sposób?

Za pomocą naturalnej zasady fizycznej symulowanej przez technologię SX3. Im wyższa temperatura otoczenia, tym więcej wody odparowuje na jednostkę czasu. Tak więc więcej chłodu i energii jest uwalnianych przez parowanie, a materiał E.COOLINE jest chłodniejszy. Jeśli temperatury otoczenia są niższe, mniej wody odparowuje w tej samej jednostce czasu, a przez parowanie generuje się mniej chłodu, a tym samym mniej energii chłodzenia. Materiał jest mniej fajny. W zamian woda związana polarem trwa dłużej.

Przykład: W testach laboratoryjnych z temperaturami otoczenia 24 ° C określono temperaturę chłodzenia 18 ° C na materiale COOLINE SX3. Testy w temperaturze otoczenia 32 ° C dały jednak temperaturę chłodzenia 16 ° C. W niższych temperaturach otoczenia rezerwy wody utrzymywały się o kilka godzin dłużej – efekt, którego można jednak zaniedbać, jeśli chodzi o pojemność materiału wynoszącą 20 godzin chłodzenia. Ponadto produkty są ponownie aktywowane w ciągu 5 sekund.

Oznacza to, że chłodzenie jest bardziej wydajne, gdy jest potrzebne – automatycznie!

COOLINE SX3 HIGHTECH-FIBERS

Przekształcamy ideę w wydajną technologię

Technologia chłodząca ciało

Zalety technologii SLIMCOOL w detalach

  1. Szeroki rzep dla idealnego dopasowania
  2. Pady SX3 dla idealnego chłodzenia
  3. Miękki materiał dla wysokiego komfortu
  4. Szybkoschnący materiał wierzchni z funkcjonalnego włókna
  5. Higieniczne przez DEOXX świeże wykończenie

PODWÓJNE DZIAŁANIE

Jedna technologia - wiele zastosowań

Podwójne działanie

Jedna technologia - wiele zastosowań

3D COOL TECHNOLOGY

W wysokich temperaturach i wilgotności do 80-90%

3D COOL BOOSTER

Tylko w ekstremalnych temperaturach lub wilgotności powyżej 90%

Z powodu normalnego rozwoju ciepła naszego ciała cząsteczki wody związane z włókniną 3D odparowują tak skutecznie, że osiągają komfortową temperaturę 16-20 ° C przy wydajności chłodzenia 660 Watt / l.

Ze względu na fizyczną zasadę chłodzenia wyparnego, E.COOLINE chłodzi więcej w wyższych temperaturach i mniej w niższych temperaturach. To zawsze zapewnia optymalny efekt chłodzenia. I miło, że nie potrzebujesz zewnętrznego źródła energii, nie jesteś przywiązany do jednego miejsca – sam decydujesz, gdzie i kiedy się ochłodzisz.

Masz więc samowystarczalną klimatyzację, z której można szybko i łatwo korzystać wszędzie.

Podczas gdy musisz czekać godzinami z lodem lub materiałem PCM, powierzchnia E.COOLINE 3D może przechowywać wydajność chłodniczą od 0 do 10 ° C w rekordowym czasie 5-20 minut (w zależności od produktu) i skutecznie dostarczać ją oprócz chłodzenia wyparnego. Dzięki zastosowaniu prostych, mobilnych chłodziarek i okładów z lodu lub kruszonego lodu, E.COOLINE jest skuteczny nawet w ekstremalnych temperaturach i wilgotności powyżej 90% lub w hermetycznej odzieży ochronnej. W ciągu kilku minut produkt jest zawsze gotowy do użycia.

W 90% przypadków nie potrzebują Cool-Boostera. Sama technologia 3D z chłodzeniem wyparnym jest całkowicie wystarczająca. Zaletą jest to, że masz 1 produkt na wszelki wypadek.

Znane marki

Technologia używana przez najlepszych